top of page
  • ivanavengerova

List od opatrovateľky – Márie zo Slovenska

Ahojte milé kolegyne a kolegovia opatrovatelia.Volám sa Mária a už viac ako jeden rok pracujem ako opatrovateľka seniorov na Slovensku, predtým som niekoľko rokov pracovala ako opatrovateľka seniorov v zahraničí. Po dlhom zvažovaní som sa rozhodla ostať na Slovensku, kde pracujem od začiatku pre personálnu agentúru EUprogres a musím povedať, že som veľmi spokojná s touto agentúrou a tiež s mojím miestom výkonu práce.
Rada by som Vám trochu opísala moje skúsenosti s opatrovaním na Slovensku. Od začiatku až do dnešného dňa som v jednej a tej istej rodine, ktorú som si veľmi obľúbila a máme dobré vzťahy s opatrovaným pánom aj jeho rodinou. V rodine pracujem na dvojtýždňové turnusy kde sa vždy veľmi rada vraciam späť po dvojtýždennom voľne.
Svoju prácu mám veľmi rada a snažím sa ju vždy urobiť na sto percent aby bola rodina spokojná, aj keď viem že nie vždy sa dá vyjsť s rodinou, ale musím povedať, že som mala šťastie na rodinu na Slovensku a veľmi sme si sadli. Nie na darmo sa hovorí, že Slováci sú veľmi príjemní, pohostinní, ústretoví.Slovensko je nádherná krajina a preto Vám pridávam aj niekoľko fotiek z miest kde pracujem. Je to neďaleká obec na Slovensku v okrese Poprad a jedna z najstarších obcí po Tatrami. Pozdravujem všetky kolegyne opatrovateľky a celý tým agentúry EUprogres.Comments


bottom of page